Rocznik 2008: Wielki sukces małych Broniarzy

BROŃ RADOM halowym mistrzem ligi dziecięcej Windoor Cup w 2008 roczniku. Wielkie brawa dla chłopców trenerów Marcina Trojanowskiego i Daniela Grymuły. W finale w Kozienicach wygrali wszystkie mecz, oprócz ostatniego, gdy już zapewnili sobie mistrzostwo.

FOTOGALERIA TUTAJ
Zdjęcia Mariusz Basaj/Kozienice24.pl

W regionie radomskim to najbardziej prestiżowe rozgrywki halowe dla maluchów. Rok temu mistrzowski tytł zdobyła ekipa 2007, a teraz w ich ślady poszli młodsi chłopcy. Przypomnijmy, że Broń najpierw musiała przebrnąć przez eliminacje, potem wygrała turniej półfinałowy, natomiast w niedzielę chłopcy wygrali w Kozienicach finał. Oczywiście w futbolu 8-latków trzeba brać duży margines, niemniej tej radości końcowej nie można maluchom zabronić.

Wyniki w finale: 
Broń – Orzeł Wierzbica 5:1
Broń – MSPN Radomiak 4:0
Broń – Energia Kozienice 4:2
Broń – Junior Radom 1:0
Broń – Talencik Radom 1:3

Broń 2009: Jan Dziadczyk, Miłosz Skowrońsi, Igor Zarębski, Łukasz Wilczyński, Kacper Rutowski, Jakub Staniszewski, Franek Stępniewski, Mateusz Krajewski, Hubert Tuzimek, Oliwier Miśkiewicz.

Franek Stępniewski z Broni został królem strzelców.

Za tydzień w Radomiu odbędą się finały w rocznikach 2006 i 2007. W obu tych rocznikach Broń ma swojego przedstawiciela. Trzymamy kciuki!