Rocznik 2009: Duży niedosyt po memoriale

Piłkarze Broni Radom z rocznika 2009 kompletnie nie nie mieli szcześcia podczas VIII Memoriału Władysława Kramczyka. Ostatecznie wypadli poniżej oczekiwań i zajęli dopiero ósme miejsce. Szkoda, bo umiejętności piłkarski było sporo, ale głowy chłopców zostały w Radomiu. Ten turniej to również duża nauczka na przyszłość i lekcja z której młodzi piłkarze mogą wyciągać wnioski.

FOTOGALERIA TUTAJ

Więcej w rozwinięciu

Impreza upamiętniająca prezesa Radomskiego OZPN, odbyła się w Lipsku.

W pierwszym meczu podopieczni trenerów Marka Siwaka i Ireneusza Gorczycy  wysoko pokonali gospodarzy, FA Lipsko. W kolejnej konfrontacji nasz zespół ledwie wyszedł na boisku i już przegrywał 0:2. Dopiero gonitwa przez cały mecz przyniosła efekty i zakończyło się remisem. Najlepszym meczem w turnieju uznano zgodnie pojedynek Broni ze Zniczem. Na pocieszenie pozostaje fakt, że Broń okazała się jedyną ekipą, która postawiła się późniejszym zwycięzcom. Na dwie minuty przed końcem Broń prowadziła 4:2. Potem straciła dwa gole, i w ostatniej sekundzie jeszcze jednego i skończyło się 5:4 dla Znicza.W tym momencie właściwie skończył się turniej dla naszej ekipy. Jeszcze w ostatniej minucie nasza drużyna mogła wygrać i zagrać w meczu o trzecie miejsce, ale straciła gola w ostatniej minucie po rzucie karnym.

Broń 2009:  O. Kloczkowski, J. Bisiński, M. Wicik, M. Mroczka, W. Stachowicz, J. Holak, M. Szambor, A. Choroś, A. Just, P. Przydatek, B. Gierwatowski, K. Ciszewski

Wyniki: Broni:

FA Lipsko – Broń Radom 0:4

Zwolenianka – Broń 2:2

Broń Radom – Znicz Pruszków 4:5

YC Płock – Broń 1:0