Impreza upamiętniająca prezesa Radomskiego OZPN, odbyła się w Lipsku.
W pierwszym meczu podopieczni trenerów Marka Siwaka i Ireneusza Gorczycy wysoko pokonali gospodarzy, FA Lipsko. W kolejnej konfrontacji nasz zespół ledwie wyszedł na boisku i już przegrywał 0:2. Dopiero gonitwa przez cały mecz przyniosła efekty i zakończyło się remisem. Najlepszym meczem w turnieju uznano zgodnie pojedynek Broni ze Zniczem. Na pocieszenie pozostaje fakt, że Broń okazała się jedyną ekipą, która postawiła się późniejszym zwycięzcom. Na dwie minuty przed końcem Broń prowadziła 4:2. Potem straciła dwa gole, i w ostatniej sekundzie jeszcze jednego i skończyło się 5:4 dla Znicza.W tym momencie właściwie skończył się turniej dla naszej ekipy. Jeszcze w ostatniej minucie nasza drużyna mogła wygrać i zagrać w meczu o trzecie miejsce, ale straciła gola w ostatniej minucie po rzucie karnym.
Broń 2009: O. Kloczkowski, J. Bisiński, M. Wicik, M. Mroczka, W. Stachowicz, J. Holak, M. Szambor, A. Choroś, A. Just, P. Przydatek, B. Gierwatowski, K. Ciszewski
Wyniki: Broni:
FA Lipsko – Broń Radom 0:4
Zwolenianka – Broń 2:2
Broń Radom – Znicz Pruszków 4:5
YC Płock – Broń 1:0
TABELA GRUPA A
1. Znicz 4 12 24:4
2. Zwolenianka 4 7 8:8
3. Yougn Champ. 4 6 6:4
4. Broń 4 4 10:8
5. FA Lipsko 4 0 1:25
Więcej wyników na stronie ROZPN TUTAJ


