Broń II Radom - Gracja Tczów 5:1 (0:1, 1:0, 4:0)
Bramki dla Broni: S. Bomba x2, H. Piwoński x1, M. Iwański x1, A. Pastuszka x1.
Skład: K. Turek, H. Siwiec - M. Batorski, A. Bomba, S. Bomba, B. Czerny, M. Iwański, Sz. Jabłoński, K. Kacprzycki, B. Kędzior, B. Kucharski, A. Kupidura, Sz. Lis, A. Pastuszka, H. Piwoński, J. Skowroński, T. Syta
(więcej w rozwinięciu)

Bardzo nierówne spotkanie zagrali dziś podopieczni Łukasza Ławreckiego.
I tercja słaba, dużo chaosu, mało gry zespołowej. Udało się stworzyć kilka sytuacji ale brakowało wykończenia. Sporo błędów i strat przełożyło się na sytuacje dla rywali, którzy jedną z nich po bardzo ładnej akcji wykorzystali.
II tercja to już lepsza gra, sporo sytuacji ale cały czas nieskutecznie. W miarę upływu czasu przewaga wzrasta i wyrównujemy strzałem głową po rzucie rożnym. W defensywie też gramy coraz lepiej i nie dopuszczamy do zbyt wielu sytuacji pod naszą bramką. Po 60 minutach 1:1.
Ostatnie 30 minut to już bardzo duża przewaga Broni, dużo sytuacji, nieco lepsza skuteczność i kończymy bardzo trudny mecz 5:1.
Drużynie i Trenerowi Gracji dziękujemy za przyjazd do Radomia i sportową rywalizację.