Rocznik 2009: Grali na Struga i w Kobyłce

Rocznik 2009 ma za sobą bardzo intensywny weekend. Część drużyny zagrała w międzynarodowym turnieju w Kobyłce. Druga część ekipy wzięła udział w turnieju z okazji Dnia Dziecka, który odbył się na boisku przy ul. Struga.

Bardzo dobry występ zaliczyli chłopcy grający w turnieju zorganizowanym dla rocznika 2009 przez Radomiaka Radom z okazji Dnia Dziecka. Areną zmagań trawiaste boisko przy Struga. Udział wzięły zespoły: Radomiak Radom, Beniaminek Radom, Junior Radom, Orlik Radom, Champion Pionki oraz Broń Radom. Drużyna złożona w dużej mierze z chłopców z rocznika 2010 (aż 8 zawodników) świetnie sobie radziła. W fazie zasadniczej (system każdy z każdym) zajęła pierwsze miejsce. W dodatkowym meczu decydującym o zwycięstwie w turnieju gospodarze zrewanżowali się nam za porażkę w fazie zasadniczej i sięgnęli po zwycięstwo. Graczem turnieju wybrano naszego zawodnika Gabrysia Kondrackiego.
Wyniki: 
Broń – Champion 4;3  2 x Tadeusz Syta, Gabryś Kondracki, Szymon Jabłoński
Broń – Beniaminek 1:1  Dawid Kaźmierczak
Broń – Orlik 0:2
Broń – Junior 4:1 2xKaźmierczak, Kondracki, Jabłoński
Broń – Radomiak 2:1 Kondracki , Miłosz Głowacki
Mecz o I miejsce
Radomiak – Broń 2:0

Tym razem nieco poniżej oczekiwań i możliwości chłopcy grający w znakomicie obsadzonym międzynarodowym turnieju w Kobyłce. Dwa zwycięstwa podczas zmagań skutkowały brakiem awansu do „rozgrywek europejskich” oraz grą w Pucharze Polski i ostatecznie 11-tym miejscem w tych rozgrywkach. Głowy do góry !!!. Następnym razem będzie zdecydowanie lepiej.
Cały turniej wygrała ekipa Watford F.C.

PODOBNE WPISY