Rocznik 2009 najlepszy w Halowej Lidze Dziecięcej!

MAMY TO!!!!  Mali piłkarze rocznika 2009 wygrali Halową Ligę Dziecięcą, potwierdzając po raz kolejny, że na razie rocznik 2009 należy w regionie do Broni Radom. Nasz zespół wygrał cztery finałowe spotkania, przegrał dopiero ostatnie, kiedy było już wszystko wiadomo. 

FOTOGALERIA TUTAJ

Podopieczni trenerów Marka Siwaka i Ireneusza Gorczycy trzeci raz brali udział w Halowej Lidze Dziecięcej organizowanej przez Radomski Okręgowy Związek Piłki Nożnej. Wygrali dwa lata temu, a rok temu triumfował Młodzik. W całej historii tych rozgrywek młodzieżowe grupy Broni Radom odniosły najwięcej zwycięstw.

W sobotę w hali PSP 18 zagrało sześć najlepszych ekip z regionu. Trzeba przyznać, że Broń wygrała zasłużenie, ale triumf nie przyszedł wcale łatwo. Wszystkie zwycięstwa odniesione zostały jedną bramką i zespół musiał się mocno napracować. W ostatnim spotkaniu, kiedy było już wszystko wiadomo, przyszedł słabszy mecz ze Zwolenianką, ale nie wpłynął już na ostateczny wynik.

Za tyudzień o mistrzostwo powalczy nasz rocznik 2010 w hali w Ludwikowie koło Jedlińska, natomiast 16 marca wszystkich zapraszamy do hali Budowlanki, gdzie gospodarzem będzie Broń Radom i o mistrzostwo rywalizować będą chłopcy z 2011.

Wyniki finału 2009
Jastrząb Głowaczów – Orzeł Wierzbica 2:3
Zwolenianka Zwoleń – Beniaminek Radom 3:1
Broń Radom – Junior Radom 1:0
Głowaczów – Zwolenianka 4:1
Broń – Orzeł 3:2
Junior – Beniaminek 0:3
Jastrząb – Broń 0:2
Junior – Zwolenianka 2:1
Beniaminek – Orzeł 1:2
Jastrząb – Junior 2:1
Beniaminek – Broń 2:3
Orzeł – Zwolenianka 1:2
Jastrząb – Beniaminek 0:0
Orzeł – Junior 2:0
Zwolenianka – Broń 3:1

Końcowa Kolejność
1. Broń Radom
2. Zwolenianka
3. Orzel Wierzbica
4. Jastrząb Głowaczów
5. Beniaminek Radom
6. Junior Radom

Najskuteczniejszym zawodnikiem został Marcel Matejski z Orła Wierzbica. Najlepszym bramkarzem uznano Mateusza Brodowskiego z UKS Jastrząb Głowaczów, zaś najlepszym zawodnikiem został Antoni Sowiński ze Zwolenianki Zwoleń.

Broń 2009: Dawid Kaźmierczak – Wiktor Stachowicz, Jakub Holak, Bartłomiej Gierwatowski, Franciszek Stępniewski, Kacper Ciszewski, Adrian Just, Michał Wicik, Aleksander Choroś, Paweł Przydatek.

PODOBNE WPISY