Poniżej relacja ze strony rocznika 2009:
Rozpoczynamy bardzo dobrze, gramy szybko, odważnie na jeden, dwa kontakty stwarzamy kilka świetnych sytuacji ale znakomicie broni bramkarz Ursusa, rywali ratuje też poprzeczka. Wreszcie dopinamy swego i 1:0. Po chwili prosta strata, pierwszy strzał na naszą bramkę i już remis. Dobrze reagujemy przyciskając jeszcze mocniej i schodzimy na przerwę przy wyniku 3:1. Druga tercja bardzo słaba, zero zespołowej gry, mnóstwo niepotrzebnych strat, holowania piłki i fauli. Pomimo tego w pierwszych minutach stwarzamy 3,4 dobre okazje ale znów na przeszkodzie albo bramkarz albo słupek. Im dalej tym więcej błędów, które rywale grając coraz lepiej bezlitośnie wykorzystują i po godzinie gry przegrywamy 3:4. Ostatnie 30 minut w składzie próbujemy jeszcze walczyć ale dobrze grający zespół Ursusa nie pozawala nam na zbyt wiele a sam dokłada 2 kolejne gole znów po prostych stratach.
Podsumowując: bardzo pożyteczny sparing z silnym zespołem. Sporo materiału do analizy.
Głowa do góry, wyciągamy wnioski i pracujemy dalej.
Drużynie Ursusa i Trenerowi dziękujemy za przyjazd do Radomia i sportową rywalizację.

