W niedzielę chłopcy z rocznika 2011 wybrali się do Warszawy na dwa towarzyskie mecze z Legią Warszawa. - To było bardzo pozyteczne granie. W odróżnieniu do roku ubiegłego, gdy również graliśmy w stolicy, chłopcy zrobimy olbrzymie postępy - mówi trener Mariusz Lis.
Drużyny zostały podzielone na dwa zespoły. W pierwszym zagrali chłopcy grający w lidze 2010, w drugim zaś w 2011. Legia I : Broń I 7:11, Legia II :Broń II 8:4.