Chłopcy z rocznika 2014 prowadzeni przez trenera Ireneusza Gorczycę, rozegrali w hali "Samochodówki" dość długi sparing z rówieśnikami z Ajaxu Radom. Padło ponad 30 goli. Dokładnego wyniku nie ma sensu podawać, bo u maluchów najważniejsza była radość z gry, możliwość rywalizacji, a rodzice mogli miło spędzić czas patrzyć na to jakie emocje towarzyszyły obu zespołom! Gratulujemy obu drużynom zaciętości i walki!