Roczniki 09, 10: Weekend z Halową Ligą Dziecięcą

W weekend roczniki 2009 i 2010 rozegrają turnieje eliminacyjne w ramach Halowej Ligi Dziecięcej, organizowanej przez Radomski Okręgowy Związek Piłki Nożnej. Tydzień temu awans do dalszej fazy wywalczyli chłopcy trenerów Mariusza Lisa i Tomasza Kołodziejczyka. Teraz w Ludwikowie koło Jedlińska oraz w Gielniowie, powalczą chłopcy trenerów Ireneusza Gorczycy i Marka Siwaka (rocznik 2009) oraz Michała Kucharskiego i Tomasza Bartosiaka (rocznik 2010).

W niedzielę dwie ekipy rocznika 2009 zagra w Ludwikowie, w nowej hali w gminie Jedlińsk. Obok Broni I i Broni II są jeszcze drużyny: Drogowiec Jedlińsk (gospodarze), Beniaminek Radom, Junior Radom, Talencik Radom.

W roczniku 2010 do rozgrywek zgłoszono aż cztery ekipy. Jeden zespół jest Ireneusza Gorczycy, a trzy pozostałe to drużyny trenowane przez Michała Kucharskiego i Tomka Bartosiaka. W grupie B rywalizacja toczyć się będzie od godz. 10.30 w Gielniowie koło Przysuchy. Tuaj grać będą zespoły oznaczone jako Broń III i Broń IV. Zagrają też gospodarze – Orzeł Gielniów oraz Oronka Orońsko, Beniaminek Radom i Talencik Radom.
W grupie C w sobotę w Ludwikowie rozgrywki rozpoczną się o godz. 12.30. Tutaj zagrają ekipy Broń i Broń II oraz gospodarze z Drogowca Jedlińsk, Strażak Wielogóra, Orzeł Wierzbica i Junior Radom.

PODOBNE WPISY