Rodzinna wigilia w Broni (FOTO)

Piłkarze Broni Radom spotkali się tradycyjnie przy wspólnym, wigilijnym stole. Był opłatek, zapach choinki, a przede wszystkim fajna, rodzinna atmosfera. Niemal w komplecie pojawili się piłkarze seniorskiej drużyny. Przyjechali trenerzy grup młodzieżowych, a także władze klubu. Dotarł również na zaproszenie Artur Kupiec, były trener naszej drużyny. Nie mógł za to przyjechać Tomasz Dziubiński, bo miał wigilię w swoim nowym klubie.

FOTOGALERIA TUTAJ

– To był dla nas bardzo ciężki rok, ale życzę wam wszystkim, aby ten kolejny 2017 był o wiele lepszy – mówił do zebranych prezes klubu Artur Piechowicz, po czym rozdał wszystkim zawodnikom i trenerom grup młodzieżowych, niedawno wydaną monografię 90-lecia.

Trzeba przyznać, żę atmosfera w zespole jest bardzo rodzinna. Piłkarze zaskoczyli trenera Dariusza Różańskiego i sprawili mu prezent, bo jak się okazuje, w poniedziałek ma imieniny.

Cieszy również fakt, że wiekszość potwierdziła obecność w sobotę o 17 na „Meczu Pokoleń”. Zagrają odlboje, trenerzy, obecni piłkarze. Zapowiada się świetna zabawa! ZAPRASZAMY

PODOBNE WPISY