Rozmowy rozpoczęte

Dziś władze klubu rozpoczęły rozmowy z zawodnikami o planach na najbliższy sezon. Pierwszy trening odbędzie się 12 lipca i wszystko wskazuje na to, że drużyna w komplecie stawi się na nim.

Piłkarzom przedstawiono nowe warunki finansowe gry w Broni. W tym przypadku prezes Piechowicz apelował do zawodników o zrozumienie. Po pierwszym dniu rozmów wiadomo jedynie tyle, że żaden z zawodników nie zapowiedział odejścia z zespołu.
– Rozmowy trwają i na razie nic więcej nie mogę przekazać. Spotykamy się z zawodnikami 12 lipca na treningu, a do tego czasu jesteśmy w stałym kontakcie – powiedział nam tajemniczo prezes Broni, Artur Piechowicz.

O ubytkach wiadomo jedynie to o czym informowaliśmy, że w Broni nie zagra Łukasz Jamróz, który wrócił do Korony Kielce. Skomplikowaną sytuację ma Badji Kourou. Senegalczyk formalnie jest już od lipca zawodnikiem Hutnika Warszawa, ale chciałby pozostać w Broni. Być może jego sytuacja rozstrzygnie się w najbliższych dniach. 

W Wyższych ligach testowani byli ostatnio Adrian Ziętek (Wisła Płock, OKS Olsztyn) Maciej Czachór (OKS Olsztyn) oraz Adrian Dziubiński (Polonia Bytom). Żaden z nich nie załapał się do tych zespołów.

Jeśli chodzi o nowe nabytki, w tej kwestii na razie żadnych informacji nie mamy, bo trener Artur Kupiec pojawi się w klubie pod koniec tygodnia, a szukanie nowych graczy to już jego „działka”. Z pewnością jacyś nowi gracze zjawią się na zajęciach 12 lipca. O sprawach kadrowych będziemy informować na bieżąco.

PODOBNE WPISY