Ruchy kadrowe w Broni

Już w czwartek nasi piłkarze wracają z urlopów i rozpoczynają przygotowania do nowego sezonu. Tak jak już pisaliśmy, więlkich zmian kadrowych w zespole raczerj nie będzie, co nie oznacza, że trener Tomasz Dziubiński nie zamierza nikogo testować. Wręcz przeciwnie, na zajęciach pojawi się kilku nowych graczy. Nawet tacy z przeszłością gry w ekstraklasie.

Szkolniowiec Broni nie zwykł trzymać w tajemnicy nazwisk nowych graczy, bo jak sam przyznaje, z zawodnikami jest już po rozmowach i potwierdzili oni swój udział w testach. Nie trzeba więc z tego robić tajemnic.

Tak jak już wcześniej było pisane, w zespole pojawi się nawet trzech bramkarzy. Trener chce, aby Norbert Wnukowski miał solidnego partnera do rywalizacji. Obok Andriej Radczenki, który zagrał w sparionmgu z Energią, pojawi się Mateusz Deka (Oskar Przysucha) oraz Mateusz Tobjasz (Omega Stary Zamość). Ten ostatni zawodnik jest obecnie testowany przez 1-ligową Pogoń Siedlce i zobaczymy do czwartku, czy przekona do siebie włodarzy siedleckiego klubu.

Trener cały czas myśli o wzmocnieniu siły ofensywnej. Udział w zajęciach potwierdził Rafał Serwaciński. Jest to były piłkarz Widzewa Łódź, który w ostatnim sezonie w barwach Zawiszy Rzgów, zdobył 15 bramek. Obok Mariusza Marczaka był najlepszym strzelcem naszej ligi. Co ciekawe Serwaciński, to pomocnik.
Drugie podejście do Broni wykona Emil Wrażeń, wychowanek Juniora Radom. Młody zawodnik zdobył w czwartej lidze w barwach Sparty Jazgarzew aż 28 bramek.
Będą pojawiać się też zawodnicy z regionu radomskiego jak Mateusz Syta (wychowanek Legionu Radom, ostatnio Znicz II Pruszków), Cezary Kubryn (Jodła Jedlnia). Kolejną szansę otrzyma Tunezyjczyk Wajih Bouchniba. Ma się pojawić również Marcin Krajewski (Unia Warszawa). Swoich sił chce też spróbować Bartłomiej Książek, wychowanek Broni, który zaliczył dość udaną rundę w Oskarze Przysucha.

– Niewykluczone, że pojawią się jeszcze następni zawodnicy. Chętnych do gry nie brakuje. Będziemy sprawdzać i próbować,  aby mieć możliwie najmocniejszy zespół na nasze możliwości – dodaje trener Broni.

O kolejnych kadrowych zmianach bęziemy informować na bieżąco. Pierwszy trening już w  czwartek.

PODOBNE WPISY