Rusza Liga Typera. Wyniki 1 kolejki można typować

Ruszamy z kolejną edycją Ligi Typera. Już po raz trzeci będzie z nami portal Broniarze.pl, którego właściciel zafundował nagrody dla pierwszych trzech graczy. Zachęcamy do typowania pierwszej kolejki. Będzie można jesienią typować wybrane mecze Pucharu Polski.
Regulamin gry w rozwinięciuZAREJSTRUJ SIĘ I ZALOGUJ SIĘ Z LEWEJ STRONY W LIDZE TYPERA
TUTAJRegulamin gry
1. W każdą kolejkę IV ligi i Pucharu Polski na szczeblu ROZPN typujemy wyniki meczów. Za dokładny wynik trafiony, system przyznaje 3 punkty, za trafiony wynik 1 punkt, a nietrafiony 0 pkt.
2. Jedna osoba może posiadać tylko jedno konto gracza. W przypadku wychwycenia drugiego konta tej samej osoby, będziemy musieli skasować gracza bez powiadomienia.
3. Administratorzy strony internetowej, piłkarze, trenerzy oraz działacze Broni Radom, mogą brać udział w zabawie, ale nie mają prawa do nagrody. W przypadku zajęcia miejsca premiowanego nagrodą, przez któregoś z pracowników lub współpracowników klubu, nagroda przechodzi na kolejną osobę.
4. Dla pierwszych trzech osób klub przygotuje drobne gadżety klubowe.
5 Gra rozpoczyna się 12 sierpnia 2017 , a kończy wraz z zakończeniem rundy jesiennej. Wszak nie jest wykluczone, że w listopadzie w przypadku dobrej pogody nie będzie rozgrywana jeszcze jedna kolejka. Dodatkowym bonusem będzie typowanie meczów Pucharu Polski z udziałem Broni.
6. Już można się rejestrować i logować. Osoby, które założą wulgarne, prowokujące i obrażające inne kluby – Nicki – będą usuwane z gry.
Życzymy miłej zabawy!

PODOBNE WPISY