Rusza wiosenna edycja Ligi Typera

Już w sobotę pierwsze mecze rundy wiosennej w IV lidze. Powracamy z naszą Ligą Typera. Ostatnia edycja cieszyła się dżym zainteresowaniem, bo aktywnie grało ponad 70 osób. Dzięki właścicielowi portalu BRONIARZE.PL dla najszych znalazły się atrakcyjne nagrody, między innymi markowy zegarek sportowy, torba sportowa wysokiej klasy czy piłka. Znalazły się również klubowe gadżety.
Przypomnijmy, że zwyciężył Bogdanysy, czyli inaczej Pan Bogdan Łęcki. Mamy już zapewnie, że portal Broniarze.pl wiosną również będzie wspierał tą zabawę i pod koniec czerwca znowu uroczyście wręczymy nagrody kolejnym trzem osobom.


ZAREJSTRUJ SIĘ I ZALOGUJ SIĘ Z LEWEJ STRONY W LIDZE TYPERA
TUTAJ

Regulamin gry
1. W każdą kolejkę IV ligi mazowieckiej (grupa południowa) typujemy wyniki meczów. Za dokładny wynik trafiony, system przyznaje 3 punkty, za trafiony wynik 1 punkt, a nietrafiony 0 pkt.
2. Jedna osoba może posiadać tylko jedno konto gracza. W przypadku wychwycenia drugiego konta tej samej osoby, będziemy musieli skasować gracza bez powiadomienia.
3. Administratorzy strony internetowej, piłkarze, trenerzy oraz działacze Broni Radom, mogą brać udział w zabawie, ale nie mają prawa do nagrody. W przypadku zajęcia miejsca premiowanego nagrodą, przez któregoś z pracowników lub współpracowników klubu, nagroda przechodzi na kolejną osobę.
4. Dla pierwszych trzech osób klub przygotuje drobne gadżety klubowe. Zwycięzca otrzyma karnet na mecze seniorów Broni w rundzie wiosennej 2017. W przypadku jeśli znajdzie się patron tytularny, wówczas o kolejnych nagrodach poinformujemy w oddzielnej informacji.
5 Gra rozpoczyna się 4 marca 2017, a kończy wraz z zakończeniem rundy wiosennej. W grę wliczone będą mecze barażowe, ale tylko wtedy, gdy będzie w nich uiczestniczyć Broń Radom.
6. Już można się rejestrować i logować. Osoby, które założą wulgarne, prowokujące i obrażające inne kluby – Nicki – będą usuwane z gry.
Życzymy miłej zabawy!

PODOBNE WPISY