Rusza XIII edycja Typera

W sobotę rozpoczyna się nowy sezon a wraz z nim 13 edycja naszej Ligi Typera. Co ciekawe jedną z nagród - drobna piłkarska niespodzianka - ufundował poprzedni mistrz ligi, gracz o pseudonimie "maser". Ponieważ w ostatniej edycji nie udało nam się znaleźć patronów i sponsorów imprezy, deklrujemy, że w listopadzie po zakończeniu rundy jesiennej trzy pierwsze osoby otrzymają niespodzianki. Poniżej więcej szczegołów LIGI TYPERA
zalogować się i zarejestrować można TUTAJ

13 edycje Ligi Typera na oficjalne stronie Broni Radom organizuje Administracja strony bronradom.pl (nie zarząd klubu). W zabawie mogą uczestniczyć wszyscy za wyjątkiem adminów strony, którzy nie mają prawa do nagrody. Liga Typerów kończy się wraz z zakończeniem rundy jesiennej seoznu 2013/14. 

Liga powinna być ciekawa, bo rywalizować będzie 20 zespołów więc co kolejkę typujemy 10 wyników. Nowością będzie typowanie wyników juniorów Broni, którzy grają w lidze makroregionalnej.

Każdy uczestnik może posiadać tylko jedno konto gracza. „AntyBroniarskie” nicki, obliżające któremukolwiek klubowi,  będą kasowane z automatu.

W razie pytań prosimy o kontakt admin@bronradom.pl Życzymy dobrej zabawy

MASZ OCHOTĘ UFUNDOWAĆ DROBNE UPOMINKI W LIDZE TYPERA SKONTAKTUJ SIE Z NAMI admin@bronradom.pl

PODOBNE WPISY