Ruszamy z V edycją Ligi Typera

Już po raz piąty organizujemy dla sympatyków futbolu, kibiców naszego klubu emocjonującą zabawę w postaci Ligi Typera. Już można się rejestrować i typować pierwsze mecze.

Nasza Liga Typera dostarczyła w poprzednich latach mnóstwo zabawy i emocji. Rozdaliśmy sporo nagród związanych z naszym klubem i nie inaczej będzie teraz.

Zmieniamy nieco zasady gry. Piąta edycja trwać będzie przez cały sezon, a nie tylko przez jedną rundę. Teraz spóźnialscy, lub zapominalscy, gracze którzy przegapią jedną czy dwie kolejki, nie stracą szansy na zwycięstwo. W międzyczasie typować będziemy mecze IV ligi mazowieckiej, grupy południowej, pojedynki pucharowe, bonusem będą spotkania reprezentacji Polski.

Zapraszamy do zabawy nie tylko kibiców Broni, ale wszystkich sympatyków Broni. Znowu nie zabraknie nagród. Postaramy się, aby w tej edycji nagrody otrzymało pierwszych pięciu graczy, a nie trzech jak było do tej pory.

Zasady organizacyjną są niezmienne. Trzech adminów strony bronradom.pl nie ma prawa do nagrody, podobnie jak członkowie zarządu i pracownicy naszego klubu.

PODOBNE WPISY