Rywal robi…Wrażenie

BROŃ RADOM - KS KONSTANCIN
Sobota godz. 17, Stadion Broni ul. Narutowicza 9


Piłkarze Broni z nożnem na gardle podejdą do kolejnego pojedynku z KS Konstancin. Niestety limit błędów i strat się  wyczerpał, ale z drugiej strony wierzymy, że to co najgorsze jest już za nami. Tak doświadczona drużyna jak Broń, musi sobie radzić z presją i czekamy na kolejny komplet punktów. Będzie bardzo ciężko, bo nasz sobotni rywal walczy o utrzymanie i też potrzebuje punktów.

W rundzie jesiennej w Konstancinie Broń wygrała 1:0 po bardzo ciężkim meczu. Jedyny gol padł po akcji Kamila Czarneckiego, który podał do Piotra Nowosielskiego.

JESIENNE SPOTKANIE KONSTANCIN – BROŃ ZOBACZ TUTAJ

KS Konstancin zajmuje 13 lokatę w tabeli. Na obecna chwilę to bezpieczne miejsce, ale  blisko strefy spadkowej. Dlatego goście będą w Radomiu mocno zmobilizowani, aby urwać punkty. W ostatnim meczu zespół ten wygrał 3:2 z Mazurem Karczew, a wszystkie trzy gole zdobył pochodzący z Radomia, wychowanek Juniora – Emil Wrażeń.

Wiosenne mecze pokazały, że nasz zespół o wiele gorzej spisuje się u siebie niż na wyjazdach. Nie licząc przekonującej wygranej 5:0 z Promną, Broń zawodzi. Sobotni pojedynek ze Zniczem w Pruszkowie toczył się za to pod dyktando naszej drużyny i liczymy na równie dobrą grę w sobotę. Praktycznie wszyscy zawodnicy są do dyzpocycji trenera Dariusza Różańskiego.

PIĄTAK W DŁOŃ I NA BROŃ. WSZYSCY!!!!

W SOBOTĘ OD GODZ. 17 BĘDZIE MOŻNA ŚLEDZIĆ RELACJĘ NA ŻYWO NA NASZEJ STRONIE

PODOBNE WPISY