Siara trenuje z Wulkanem

21-letni Hubert Siara otrzymał zgodę klubu na trenowanie z Wulkanem Zakrzew. Najbliższe dwa dni pokażą czy popularny "Siarkowy" wyjedzie z Bronia na obóz, czy też zostanie wypożyczony do zakrzewskiego czwartoligowca.
Hubert jest wychowankiem Broni, a w rundzie jesiennej w trzeciej lidze zagrał tylko w jednym meczu, w niepełnym wymiarze. Ostatnio miał problemy ze zdrowiem, ale powoli już dochodzi do siebie. Czy jednak jest w stanie pomóc drużynie w utrzymaniu się w trzeciej lidze? O tym zdecyduje trener  Atrtur Kupiec w ciągu najbliższych godzin. Niewykluczone, że w sobote na obóz wyruszy z drużyną Broni. Na razie „Siarkowy” otrzymał zgodę na trenowanie z Wulkanem, którego od niedawna prowadzi trener Jarosław Czupryn.
Znana jest już niemal pełna kadra Broni jaka uda się na obóz. Zgodę na wyjazd otrzymał testowany Damian Sałek. Wciąż trener Kupiec czeka na zgodę od Szydłowianki Szydłowiec na wyjazd do Brennej Patryka Wajszczuka.
Pełną listę kadrowiczów, którzy wybierają się na obóz podamy na naszej stronie jutro. Na obozie na razie zabraknie Mariusza Soleckiego, o którym pisało niedawno „Echo Dnia”. Sprawa jego przyjścia do Broni nadal jest jeszcze otwarta.

PODOBNE WPISY