Siedem goli i dużo zabawy

Broń Radom – Old Stars Broń 6:1 (2:0), Nogaj 13, Ciupiński 45, Chrzanowski 60, Książek 63, Chudziński 65, Menert 68 – Cichawa 90.

Broń: Prasek – Bargieł, Kupiec, Gorczyca, Rdzanek, Leśniewski, Pawelec, Maciejczak, P. Wicik, Nogaj, Ciupiński oraz Pakos, Sałek, Chudziński, Pełka, Książek, Menert, Chrzanowski, Wojciechowski.

Old Stars: Wnukowski – Aleksandruk, Zakrzewski, Lewandowski, R. Wicik, Skórnicki, Banaszkiewicz, Stępniewski, Przydatek, Rogala, Grymuła oraz Lis, Wąsik, Nowak, Cichawa,Bochniak, Główka.

W towarzyskim meczu piłkarze Broni pokonali byłych piłkarzy...Broni. Było dużo dobrej zabawy i jest już pewne, że tego typu spotkania organizowane będą co najmniej raz do roku.

KILKANAŚCIE ZDJĘĆ TUTAJ

Nie ma najmniejszego sezonsu pisać, kto jak grał ile miał podbramkowych sytuacji, bo pojedynek miał charater wyjątkowo towarzyski i integracyjny. Ekipa Old Stars stawiła się na Narutowicza w bardzo dobrej frekwencji. Na ławce rezerwowych na pewien czas zawitał też trener Ryszard Ochodek. Ci, którzy chodzili na Broń w latach 90 i na początku XXI wieku, to mogli poczuć się przez chwilę, że przenieśliśmy się w czasie. Nawet pomimo upływu lat, wielu piłkarzy nie wiele się zmieniło…no i widać z formą też nie jest najgorzej.

Jedyną bramkę w ostatniej minucie OldStarsi zdobyli po asysście Konrada Główki i pieknym strzale Piotrka Cichawy. „Cichy” strzelił jak za dawnych lat.

Po ostatnim gwizdku wszyscy piłkarze Broni spotkali się przy symboliocznym piwku, gorącym żurku i kiełbasce z cebulką. Prezes Artur Piechowicz nie krył zadowolenia, że udało się zebrać tak fajną grupę i taki pojedynek z pewnością jeszcze nie raz się odbędzie.

Podziękowania również dla kibiców. Mimo mrozu dopingowali, zaprezentowali krótką oprawę…i rozebrali się do połowy:) Zgadzamy się , że taki imprezy wzmacniają i integrują środowisko skupione wokół Broni. Do następnego….

PODOBNE WPISY