Siedem goli z Jodłą

Radomska Liga Trampkarzy Rocznik 2000
BROŃ II RADOM - JODŁA JEDLNIA LETNISKO 7:0 (3:0).
Bramki: Filip Białczak 16, 26, Damian Winiarski 40, Kuba Wojtysiak 43, Mateusz Kot 48, Kuba Wojtysiak 60", Mikołaj Bitner 65.

Broń II:Filip Wietrzyński,Maciej Kępka,Damian Winiarski,Mikołaj Bitner,Piotr Drąg Cezary Gregorek,Krystian Jakubczyk,Igor Klimer,Filip Białczak,Mateusz Kot Jakub Lichwierowicz

Wysokie zwycięstwo zanotowała Broń 2 w meczu z Jodłą Jedlnia. Goście przyjechali tylko w 10-cio osobowym składzie wiec mecz toczył sie wyłącznie na ich połowie. Dominacja zespołu trenera Krzoska nie podlegała żadnej dyskusji.

Czytaj dalej....

Dominacja zespołu trenera Krzoska nie podlegała żadnej dyskusji. Wynik hokejowy i gra też żywcem ściagnięta z tej zimowej dyscypliny sportu.Cały mecz tzw: „zamek hokejowy” na połowie rywala,goście zamknięci na własnym przedpolu mnóstwo sytuacji i strzałów Broniarzy. Do siatki wpadło tylko 7. Troszkę szkoda tej nieskuteczności a momentami niefrasobliwości pod bramką Jodły. Całkiem nieźle zaprezentowali się chłopcy z rocznika 2001. Dwóch z nich Winiary i Mikołaj wpisało sie na listę strzelców.Młodszy Kępes radził sobie na pozycji stopera, a mógł nawet zdobyć bramkę po rzucie rożnym,Wietrzyk w bramce zachował czyste konto,miał jedną okazje do pokazania swoich umiejętności i to zrobił.Warty odnotowania jest powrót do gry po ciężkiej kontuzji Igora Klimera,który spokojnie się wdraża do grania po urazie Mecz na plus. 3 punkty dopisujemy.

PODOBNE WPISY