Przeciwnikiem Broni Radom jest Pogoń Grodzisk Mazowiecki. Od 2002 roku zespół ten grał pięć razy przy Narutowicza 9 i za każdym razem przegrywał (bilans 14:2 na korzyść Broni). Naszej drużynie ciężko się za to gra na boisku Pogoni, gdzie za to dawno nie wygraliśmy.
Pogoń w poprzednim sezonie spadła do czwartej ligi, ale utrzymała się tylko dzieki MKS Kutno, który wycofał się z ligi i zwolniło się miejsce. Grodziszczanie w tym sezonie radzą sobie nieźle i w każdym meczu udowadniają, że należy im się miejsce w trzeciej lidze. Nie ma wątpliwości, że naszych piłkarzy czeka bardzo trudny mecz, ale w tym sezonie jak się okazuje, nie ma słabeuszy.
To jednak Broń jest faworytem tego spotkania i chcemy, aby na swoim boisku drużyna podtrzymała dobrą passę strzelecką. Nasza drużyna została mocno poobijana podczas spotkania w Łowiczu. Wydawało się, że nie wszyscy zdołają się wykurować. Na szczęście szybko okazało się, że nie jest tak źle.
– Zagramy w najmocniejszym składzie. Nie ma kontuzji, nikt nie pauzuje za kartki i powalczymy o komplet punktów – zapowiada trener Broni, Tomasz Dziubiński.
W piątek w godz. 17-19 prowadzona będzie przedsprzedaż biletów na ten mecz. W sobotę obie kasy tradycyjnie otwarte będą dwie godziny przed meczem.
OD GODZ. 18.30 PRZEPROWADZIMY RELACJĘ NA ŻYWO Z TEGO POJEDYNKU