Skromna wygrana z Orłem (ZDJĘCIA)

Broń Radom - Orzeł Wierzbica 1:0 (1:0).
Bramka: Ankurowski 32.
Broń: Budzikur- Ankurowski, Krukowski, Wicik, Wichucki, Pawlak, Sałek, Bouchniba, Nowosielski, Marczak, Szriejtor oraz Wieczorek, Dobosz, Leśniewski, Bojek, Stefański.

Kolejny mecz kontrolny mają już za sobą piłkarze Broni. Nie było to porywające widowisko. Gra zespołu wyglądała trochę lepiej niż w sobotnim spotkaniu z Oskarem Przysucha, ale też rywal nie był aż tak mocny. Do ligowych rozgrywek jest jeszcze sporo czasu. Trener Tomasz Dziubiński testuje, próbuje różnych rozwiązań i na razie przynosi to różny skutek. Dziś zapadły decyzje dotyczące przyszłości trzech zawodników.

FOTOGALERIA Z MECZU TUTAJ
Wkrótce wideo
CZYTAJ DALEJ

Paweł Ankurowski, zamknął ładną akcję Broni. Co ciekawe Paweł jest wychowankiem Orła Wierzbica. Z drugiej strony zagrała spora rzesza zawodników z przeszłością w Broni – Wojciech Kupiec, Wiktor Kupiec, Adrian Ziętek, Paweł Czarnecki, Patryk Czarrnota, Cezary Zieliński. Przed przerwą swoje dwie dobre okazje miał dla Orła Roman Skowroński, strzelił nawet bramkę, ale zdaniem sędziów pomógł sobie ręką i gola nie uznano.
Częściej przy piłce i na połowie przeciwnika była Broń, ale dopiero po przerwie tych podbramkowych okazji było więcej. Między innymi Kiryłł Szriektor zdobył bramkę, ale sędzia pokazał spalonego.

W sumie skromne, ale zasłużone zwycięstwo naszej drużyny. Choć w meczu z czwartoligowcem można było spodziewać się więcej.
W zespole na pewno przynajmniej do soboty pozostaną bramkarz Karol Budzikur oraz pomocnik Bartosz Pawlak. Wypadli całkiem dobrze. Testy w Broni zakończył Białorusin, Szriejtor.

PODOBNE WPISY