Słaby mecz ze Świtem

Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Broń Radom 3:0 (1:0)
Bramka: R. Kamiński 41, Długołęcki 62, Kuźma 90+1
Świt: Posiadała - Kamiński, Cuch, Dugołecki, Kowalczyk, F. Kowalczyk (85. Drwęcki), Kuźma, Tkaczyk, Cieślak, Nawotczyński (64. Bykowski), Niesłuchowski, Sosnowski.
Broń: Kosiorek - Bartosiak (86. Grudzień), Wrześniewski, Kośmicki, Zborowski, Kielak, Dias, Kumoch (86. Ambrozik), Głowacki (90. Michalski), Poręba (77. Denzell), Goljasz (77. Kowalczyk).

Mimo ambitnej gry i starań, nasz zespół przegrał zasłużenie ze Świtem w Nowym Dworze Mazowieckim. Mało było groźnych sytuacji bramkowych, brakowało pomysłu na sforsowanie obrony rywala. Jest nad czym pracować, widać było braki kadrowe w tym meczu, ale póki co nie ma co rozppaczać, tylko trzeba solidnie przygotować się do piatkowego meczu z Ursusem Warszawa u siebie

ZOBACZ ZDJĘCIA TUTAJ
Więcej o meczu w rozwinięciu

O samym spotkaniu nie ma co sie rozpisywać. Świt w sobotę był zespołem lepszym, choć trzeba zaznaczyć, że rozmiary porażki nie były współmierne do tego co obejrzeliśmy na boisku. Zabrakło w naszym zespole dobrych akcji ofensywnych, groźnych strzałów, a w zamian zobaczyliśmy gapiostwo przy stałych fragmentach rywala. Brakowało też Eliana Hernadeza i Bartka Olszewskiego. Broń nie ma siły ofensywej i bez tych zawodników widać to było jeszcze bardziej.
Gra Broni sprawdza się póki co na własnym stadionie, a w meczach u siebie trzeba dodac jeszcze jakiś bonus, aby punktować.
Zdarza się słabszy mecz i zespół ma nad czym pracować, bo w piątek bardzo ważne spotkanie dla układu tabeli. Zagramy u siebie z Ursusem Warszawa.
I jeszcze słówko do tych, którzy tak ochoczo wyzywają zawodników i trenera w komentarzach ma facebooku. Przyjdźcie na mecz, dopingujcie ukochaną drużynę i zróbcie coś pozytywnego dla Broni, która w tabeli zajmuje dobre 8 miejce! Do zobaczenia w piatek!