Sobota w Kozienicach

Mecz towarzyski
ENERGIA KOZIENICE - BROŃ RADOM
Sobota godz. 11

Boisko, przy PSP 2 w Kozienicach

Piłkarze Broni Radom rozegrają kolejny mecz sparingowy. Tym razem zamiast do Tomaszowa Mazowieckiego, nasza drużyna wybierze się do Kozienic. Przeciwnikiem będzie Energia Kozienice. Ostatnio sporo graliśmy z tym zespołem, zarówno w sparingach, jak i w lidze. Rok temu w sparingu 2:0 wygrała Broń. Potem w lidze jesienią zwyciężył nasz zespół 3:2 w Radomiu i 4:1 wiosną w Kozienicach.

Bez względu na wyniki, najważniejsze teraz, aby trener Artur Kupiec mógł jak najszybciej wkomponować nowych zawodników, młodzieżowców. Podobnie jak tydzień temu w Ostrowcu Świętokrzyskim, również teraz w sobotę, trener zabierze ze sobą  20-21 zawodników. Nowych twarzy chyba już raczej nie będzie, nie licząc powracającego do Broni młodzieżowca, Alberta Pietralskiego.
Z Bronią trenował przez cały okres przygotowawczy Przemysław Sobolewski (ostatnio Energia), ale wybiera się on na studia do Lublina i będzie grać raczej poza regionem radomskim.
Do rozpoczęcia sezonu jeszcze nieco ponad dwa tygodnie. Kadra praktycznie jest już gotowa, ale trener Kupiec wciąż jest czujny, nadal zostawia sobie furtkę.

W sobotę wynik sparingu będzie można śledzić na naszej stronie!