W sobotę, 24 października rozgrywanych jest część spotkań naszych drużyn młodzieżowych. Rocznik 2006 udanie zakończył rundę pokonując rówieśników z Szydłowca.
Kolejne rezultaty znajdziecie w rozwinięciu.

I liga radomska 2005
Polonia Iłża – Broń Radom 0:1
Bramka: Kuba Kowalski
W pierwszej połowie przy stanie 0:0, Krzysztof Ciecierski obronił rzut karny. Nasz zespół zakończył rundę na 3 miejscu.

Rocznik 2006
Broń Radom – AP Szydłowiec 2:0 (2:0)
Bramki:
Dawid Szambor 3 (karny), Emil Grymuła 62.
W 62 min obroniony karny przez Wojciecha Ginała
Broń 2006: Wojciech Ginał (Br, Kpt.), Adrian Gizicki, Igor Kostrzewa, Maksymilian Mroczka, Marcel Kapturski, Patryk Mordka, Dawid Szambor, Michał Mierzyński, Jan Szwalbe, Emil Grymuła, Dominik Chełstowski oraz Kacper Królikowski.

II liga 2008
Drogowiec Jedlińsk – Broń II Radom 1:2
Bramki: Bartosz Jadczak, Ksawery Kłosowski
Ciężki pojedynek na grząskim boisku. Chwilami mecz przypominał jazdę figurową na lodzie. Broń wygrała, ale miała w tym meczu sporo szczęścia.

I liga radomska 2009
Oskar Przysucha – Broń Radom 3:3 (0:2)
Bramki dla Broni – W. Stachowicz x1, K. Ciszewski x1, M. Grzyb x1
Broń w składzie: K. Turek, O. Kloczkowski – A. Choroś, B. Gierwatowski, M. Grzyb, J. Holak, B. Kucharski, M. Matejski, M. Mroczka, P. Przydatek, W. Stachowicz, M. Szambor, M. Wicik, J. Więcaszek
Mecz o dwu różnych obliczach. Pierwsza połowa to bardzo dobra zespołowa gra, łatwość w kreowaniu sytuacji. Pomimo fatalnej jakości boiska mnóstwo świetnych akcji w trójkątach na jeden, dwa kontakty i dużo strzałów. Według Trenera Siwaka było to chyba najlepsze 30 minut w tej rundzie. Niestety znów skuteczność na minus – zmarnowane przynajmniej 4 „setki” i kilka jeszcze dobrych okazji. Druga połowa niestety znacznie słabsza, dalej piłkarsko jakość po naszej stronie natomiast zaczęliśmy grać zbyt indywidualnie. O ile w pierwszej połowie praktycznie bezbłędnie to w drugiej kilka prostych błędów wykorzystanych przez rywala wpłynęło na wynik.

Rocznik 2010
Zwolenianka – Broń Radom 5:10
Bramki: Seweryn Bąk 4, Gabriel Kondracki 2, Filip Ligęza, Aleksander Wójcik, Albert Sentkiewicz, Ksawier Szczepaniak.
Bardzo dobry pojedynek Broni w Zwoleniu. Nasz zespół prowadził 3:0, potem gospodarze doprowadzili do stanu 3:2, po czym sześć kolejnych bramek zdobyła Broń i wynik był już praktycznie przesądzony.

Broń III (rocznik 2011) Radom – Pilica Białobrzegi 5:3