Sobotnie wyniki naszej młodzieży!

W sobotę rozgrywanych jest większość pojedynków z udziałem naszych drużyn młodzieżowych. W roczniku 2009 młodzi zawodnicy wysoko wygrali derbowy pojedynek.
Wyniki, relacje i najważniejsze informacje będziemy uzupełniać na bieżąco w rozwinięciu.

I liga mazowiecka 2003
MKS Polonia Warszawa – Broń Radom
Sobota godz. 16.45

Extraliga 2007
Broń Radom – Stoczniowiec Płock 1:0
Bramka: Mąkosa
– Dobry mecz w naszym wykonaniu. Przez cały mecz kontrolowalismy przebieg, stwarzalismy sytuacje. Niestety zabrakło skuteczności bo wynik powinien być wyższy. Ważne punkty przybliżające nas do utrzymania w Extralidze – powiedział po meczu trener Wojciech Banaczek

Bramki: K. Ciszewski x3, J. Więcaszek x1, A. Just x1, M. Wicik x1
Broń w składzie: O. Kloczkowski, K. Turek – A. Choroś, B. Gierwatowski, J. Holak, A. Just, B. Kucharski, M. Matejski, P. Przydatek, W. Stachowicz, M. Szambor, M. Wicik, J. Więcaszek
Mecz lidera z wiceliderem nie dostarczył wbrew oczekiwaniom większych emocji. Od pierwszej minuty nasz zespół mocno wziął się do pracy i pomimo krótszej ławki z każdą minutą podkręcał tempo. Mieliśmy ogromną łatwość w kreowaniu sytuacji choć znów brakowało nieco szczęścia i skuteczności. Bardzo dobre zawody zagrali zresztą bramkarze Radomiaka ratując zespół w kilku stuprocentowych sytuacjach. My również popełniliśmy kilka błędów ale bez większych konsekwencji. Wszystkie bramki po świetnych akcjach a gol na 6:0 absolutnie akcja rundy w naszym wykonaniu. Wyprowadzenie piłki od bramki, kilka podań na jeden kontakt i wykończenie 2 na 1 do pustej bramki. Brawo !!! Zwycięstwo daje nam na kolejkę przed końcem rozgrywek 6 punktów przewagi i zwycięstwo w grupie I ligi.