Solidny rywal dla Broni!

WISŁA PUŁAWY - BROŃ RADOM
Sobota godz. 12


Nasi piłkarze w sobotę wybierają się na sparingowy pojedynek z drugoligową Wisłą Puławy. Dla gospdoarzy będzie to generalny sprawdzian przed rozgrywkami, a dla naszej drużyny kolejny dzień testów i pierwszy pojedynek na naturalnej murawie.

Ostatnie dwa sparingi nie wyszły naszej drużynie. Porażki z KSZO i Starem pokazały, że do rozgrywek ligowych jeszcze nie jesteśmy gotowi. Na szczęście od tego są sparingi i okres przygotowawczy, aby sprawdzać, testować, mocniej trenować, a wynik meczu towarzyskim schodzi gdzieś na dalszy plan. im bliżej ligi, tym znaków zapytania powinno być teraz już coraz mniej.

W sobotę naszą drużynę czeka ciekawy przeciwnik. Wisła Puławy zajmuje 10 lokatę w 2 lidze. Ma niewielką stratę do strefy barażowej i może powalczyć o awans do pierwszej ligi. Zespół ten zagra praktycznie w najmocniejszym zestawieniu, bo już 27 lutego rozpoczyna ligowe rozgrywki. Dla Broni to też będzie ważny sprawdzian i pozyteczna gra. Pierwszy raz tej zimy, nasza drużyna zagra na naturalnej, trawiastej nawierzchni.

Na lekki uraz po środowym meczu narzeka Matheus Dias i nie wiadomo, czy sztab szkoleniowy będzie chciał ryzykować i puszczać do gry tego zawodnika. Do kadry wraca za to Bartek Olszewski. Zagrają też testowani zawodnicy. Trzech graczy jest blisko angażu w Broni. Cały czas trwa też poszukiwanie napastnika. Na więcej szczegółów i konkretów trzeba jeszcze poczekać.

W sobotę od godz. 12 będziemy na żywo informować o tym co dzieje się na boisku w Puławach

PODOBNE WPISY