Nasi piłkarze rozegrali grę wewnętrzną, przymierzając się do ustalenia składu drużyny na derbowy mecz. Uwagę zwraca bardzo szybkie tempo gry i ćwiczenie stałych fragmentów. W piątek ostatni trening przed derbami. Grę obserwował George Teboh, który po raz pierwszy od momentu odniesieni kontuzji porzuszał się bez kul. Patrząc na grę swoich kolegów, skomentował krótko: „Radomiak can not win!”



