Sparingi czas zacząć

BROŃ RADOM - MAZUR KARCZEW

Sobota, godzina 11, boisko ze sztuczną nawierzchnią na Plantach.

Niespełna dwa miesiące pozostało nam czekać do pierwszego ligowego spotkania. Po tygodniu treningów nasi piłkarze rozegrają w sobotę pierwszy mecz kontrolny. Przeciwnikiem Broni Radom będzie trzecioligowy Mazur Karczew.

Podopieczni trenera Artura Kupca mają za sobą pięć jednostek treningowych. W drużynie trenuje 24 piłkarzy, w tym jak na razie dwóch nowych Patryk Krupa (Legion Głowaczów) i Łukasz Drdzeń (Alit Ożarów). Przypomnijmy, że po kontuzjach wrócili Paweł Młodziński i Michał Doliński, zaś z wypożyczenia do KS Warka, Norbert Jarząbek. Niewykluczone, że jeszcze kolejni testowani zawodnicy dojadą na sobotni mecz kontrolny.

Kibiców czeka zmaganie się z siarczystym mrozem, bo pogoda daleka jest od ideału. Zespół wystąpi w pojedynku z Mazurem dwiema jedenastkami.
– Być może któryś z graczy wcale nie zagra, bo umiejętności niektórych znam bardzo dobrze – mówi trener Kupiec.

Radomian czeka trudny sprawdzian, wszak karczewianie zajmują szóstą lokatę w trzeciej lidze. Przypomnijmy, że rok temu w rozgrywkach trzeciej ligi Broń przegrała 0:1 z Mazurem przed własną publicznością, a wiosną w rundzie rewanżowej padł bezbramkowy remis. W środę karczewianie rozegrali pierwszy mecz kontrolnym. Przegrali w Nowym Dworze Mazowieckim z tamtejszym Świtem 1:4.

W sobotę w pojedynku z Mazurem wynik nie będzie sprawą najważniejszą. Trenerowi Arturowi Kupcowi chodzi przede wszystkim o sprawdzenie nowych graczy.

PODOBNE WPISY