Sparingi i …walkowery

W miniony weekend nasi rywale rozegrali ostatnie sparingi przed rozpoczęciem rozgrywek ligowych.  Podajemy wyniki „prób generalnych” drużyn trzeciej ligi. MZPN zweryfikował także cztery mecze jako walkowery.

 Radomiak Radom- GKS Targówek 6:1 – Od kilku meczów w drużynie Radomiaka bramki zdobywa Brazylijczyk Leandro, który trafił do Radomia z Zawiszy Rzgów.

                Mazur Karczew- Pilica Białobrzegi 1:0  W drużynie Mazura występuje Wojciech Wocial z Radomiaka. Zawodnik ten zanotował nawet hat tricka w jednym ze sparingów.

                MKS Kutno- Górnik Konin 0:1– Ostatnie sparingi kutnianie  nie zaliczą do udanych. Po porażce 0:4 z Chrobrym Głogów, tym razem przegrana z Górnikiem Konin. Nieco skomplikowała się sprawa transferów, ale blisko zespołu z Kutna jest Dawid Klepczyński z Piaseczna.

                Narew Ostrołęka- Orzeł Kolno 3:1– Narew wygrała czwarty z rzędu sparing, co zapewne podniesie morale drużyny, szczególnie po trzech walkowerach na jej niekorzyść, orzeczonych przez MZPN.

                Legionovia- Hutnik Warszawa 2:2, Legionovia- Dolcan Ząbki 0:1, Hutnik- Dolcan 2:0 – te drużyny rozegrały trójmecz. Do Hutnika przyszedł bramkarz Mateusz Kryczka z Piaseczna.

                Lechia Tomaszów Maz. – Omega Kleszczów 3:2- Lider IV ligi łódzkiej pokonał naszego ligowego rywala.

                Włókniarz Zelów- Zawisza Pajęczno 3:3 , Beta Vista Club Rio de Janeiro- Włókniarz 2:1– Włókniarz zagrał z bardzo oryginalnym rywalem. W drużynie został zarówno Jacek Berensztajn, jak i Uche Obi. Nowym zawodnikiem został Sebastian Wiśniewski z Sokoła Aleksandrów.

                KP Piaseczno – Sparta Jazgarzew 1:1– Piaseczno zostało dosłownie zdziesiątkowane w przerwie zimowej i jeszcze bardziej teraz szkoda straconych punktów z tą drużyną.

                Pelikan Łowicz- Warta Sieradz 3:2– Nieznaczna porażka Warty z drugoligowcem.

                Stal Kraśnik- Orzeł Wierzbica 1:0– Po serii udanych sparingów, Orzeł znalazł pogromcę.

                Zawisza Rzgów- Włókniarz Moszczenica 3:1

                Ursus Warszawa- Okęcie Warszawa 0:0– w Ursusie występuje Marcin Ofmański, reprezentant Polski U-17.

                Sokół Aleksandrów Łódzki-  Sokół prawdopodobnie nie grał sparingu- w sobotę w Aleksandrowie odbył się pogrzeb Włodzimierza Smolarka. Stadion na którym będzie grał Sokół będzie nosił imię tego znakomitego zawodnika. Sokół zimą wygrał 6 sparingów i poniósł jedną porażkę.  W Sokole zagra Sebastian Ceglarz z Widzewa, testowany wcześniej w Radomiaku.

                Mazowiecki Związek Piłki Nożnej zweryfikował jako walkowery cztery mecze trzeciej ligi. Te zmiany wyników nie powodują żadnych zmian w tabeli- drużyny ukarane walkowerami i tak przegrały te mecze:

Legionovia Legionowo – Warta Sieradz na boisku  4:0, walkower- wynik utrzymany;
Zawisza Rzgów – Narew Ostrołęka- na boisku 2:0; walkower 3:0
Narew Ostrołęka – Sokół Aleksandrów Łódzki 0:1; walkower 0:3
Radomiak Radom – Narew Ostrołęka 4:0; walkower, wynik utrzymany

               

 

 

PODOBNE WPISY