Sparingi naszych rywali

Kolejne mecze kontrolne rozegrali nasi trzecioligowi rywale. Niespodzianką jest remis Mazowsza Grójec ze Skrą Obory oraz porażka GLKS Nadarzyn z liderem czwartej ligi, KS Piaseczno. Na uwagę zasługuje wygrana Narwi z I-ligowym Gorzowem.

Skra Obory – Mazowsze Grójec 2:2 (0:0).
Gole dla Mazowsza: Złoch, Żaczek.
Mecz rozegrano w Warszawie. Grójczanie zagrali wyjątkowo nieskutecznie, bo powinni wygrać ten mecz. Mazowsze dopina już na ostatni guzik transfery nowych graczy. Wśród pozyskanych, wartościowi to napastnik Marcin Hrycajewski z OKS Otwock oraz stoper Maciej Kołacz z UKS SMS Łódź.


Mazur Karczew – Motor Lublin 1:3 (1:0).
Gol dla Mazura: Iwanowski z rzutu wolnego.
Karczewianie do przerwy wygrywali 1:0 i prezentowali się na tle pierwszoligowca bardzo dobrze. Trzeba przyznać, że ekipa Mazura poważnie się wzmacnia. Nowi zawodnicy to: Sebastian Rymbiewski (Legionovia), Marcin Wojciechowski (Amur), Adam Gmitrzuk (Świt NDM), Waldemar Woźniak (Legia ME), Piotr Zegarek (Amur).


Warta Sieradz- Włókniarz Zelów 0:1 (0:1).
Zmierzyło się dwóch wiceliderów. Niespodzianką jest fakt, że trzecioligowiec przegrał z czwarto ligowcem. Piłkarze grali na warstwie lodu.


GLKS Nadarzyn – KS Piaseczno 1:2 (0:2).
Gol dla Nadarzyna: Łowicki.
To piłkarze z Piaseczna przez większą część spotkania byli stroną dominującą i zasłużenie wygrali mecz. Wiele wskazuje na to, że piłkarze KS zdominują rozgrywki czwartej ligi.


Legionovia Legionowo – Pogoń Grodzisk Maz. 2:1 (1:0).
Gole dla Legionovii: Kowalczyk i Karaszewski.
W 80 min gracze Legionovii nie wykorzystali rzutu karnego. Coraz bliżej tego zespołu jest 19-letni Radosław Nowocin, wychowanek warszawskiej Gwardii, grający jesienią w Mazowszu. Trener „Novii” nadal nie mógł skorzystać z chorych lub kontuzjowanych zawodników: Dennisa Frączka, Piotra Boratyńskiego czy też Arnolda Kołakowskiego.


MKS Kutno – Tęcza Płońsk 4:0 (1:0).
Gole dla Kutna: Kaczor, Rosiak, Jakubowski, Sobczak.
Rywalem kutnian był lider 4 ligi mazowieckiej, grupy północnej. „Miejscy” wygrali ten mecz bez większego problemu. Kłopotem może być jedynie fakt, że z Kutna do Włokniarza Konstantynów przenosi się doświadczony zawodnik, Marcin Zimoń.


Narew Ostrołęka – GKP Gorzów Wielkopolski 1:0 (1:0).
Gol dla Narwi: Jakóbiak z karnego.
Mecz odbył się w Miętnem, gdzie oba zespoły przebywają na zgrupowaniu. Ekipa z Ostrołęki pokonując pierwszoligowca, sprawiła dużą niespodziankę.


Świt Nowy Dwór Mazowiecki – Nadnarwianka Pułtusk 4:1 (1:0)
Lewicki, Adamczyk, Kucharczyk, Zjawiński – Janusiński.
W ekipie Świtu pojawił się testowany zawodnik z Gruzji.


Pelikan Łowicz – Włókniarz Konstantynów Łódzki 1:0 (0:0).
Włókniarz zaprezentował się bardzo dobrze i z pewnością jest to znacznie silniejszy zespół niż jesienią. 

Więcej o meczach naszych rywali można przeczytać na ich stronach internetowych. Adresy znajdziecie w dziale linki.

PODOBNE WPISY