Sparingi rezerw i juniorów

Broń II Radom - Orzeł Wierzbica
Sobota godz. 13
Broń 2005 Radom - KS Jastrząb
Sobota godz. 15

W najbliższą sobotę na Narutowicza zobaczymy nie tylko mecz naszych seniorów (zapowiedź wkrótce), ale również pojedynek zespołów, które stanowią zaplecze pierwszej drużyny. A-klasowe rezerwy Broni zmierzą się z czołową ekipą ligi okręgowej, Orłem Wierzbica. Z kolei zespół rocznika 2005, który niebawem zadebiutuje w ekstralidze, będzie toczyć towarzyski pojedynek z A-klasowym KS Jastrząb.

A klasowy zespół rezerw w środowy wieczór towarzysko zagrał z IV ligowym Zamłyniem Radom. Przegrał skromnie 0:1, ale trener Krzysztof Banaszkiewicz był z drużżyny bardzo zadowolony.
–  Chłopaki wybiegali solidnie mecz, choć mieli w nogach wtorkową siłownię. Szkoda sytuacji, które zmarnowaliśmy. W sobotę o godzinie 13.00 u siebie zagramy z mocnym zespołem z ligi okręgowej Orłem Wierzbica – zaznacza trener Banaszkiewicz.

Z kolei podopieczni trenera Dariusza Różańskiego, zespół z rocznika 2005 będzie mieć również wymagającego przeciwnika. Zagra o godz. 15 z KS Jastrząb, rywalem który zajmuje 10 lokatę w klasie A.