Sparingi rywali

Broń rozegrała w minioną sobotę pierwszy sparing przygotowujący do nowego sezonu. Tego dnia część naszych rywali rozegrała mecze kontrolne, inni jeszcze czekają na pierwsze sparingi. Najciekawszymi były te, w których spotkali sie ze sobą trzecioligowcy. W Mazurze Karczew mogą zajść duże zmiany kadrowe.
MKS Kutno- Zawisza Rzgów 2:1– Kutno wygrało drugi sparingi chyba obawy o skład drużyny były nieco na wyrost.

Pogoń Grodzisk- Hutnik Warszawa 2:1– Obie drużyny nadal testują dużą grupę zawodników.

WKS Wieluń- Skra Częstochowa 1:3– Beniaminek przegrał z trzecioligowcem z Częstochowy.

Orzeł Wierzbica- Powała Taczów 2:2- Według trenera Orła, Jarosława Czupryna, lepszą drużyną w tym meczu byli goście grający w klasie A.

Sokół Aleksandrów Ł. –  Tur Turek 0:2- Sokół przegrał pierwszy sparing w przygotowaniach do sezonu, a już w środę w rundzie przedstpnej Pucharu Polski zagra ze Zniczem Pruszków.

Omega Kleszczów- Amkar Perm ( juniorzy) 1:4, Omega Kleszczów- Motor Lublin 1:2
– W Omedze prawdziwa karuzela trenerów- Mariusz Węglewski był trenerem kleszczowian tylko kilka dni, zostając treneresm asystentem w Ruchu Chorzów. Jego następcą został Tomasz Jaworski z Wielunia. W Omedze trenują piłkarze, którzy jako zawdonicy innych klubów grali przeciw Broni: bramkarz Grzegorz Robakiewicz i grający ostatnio w Zawiszy Rzgów Witold Grzywiński. 

Mazur Karczew- Czarni Węgrów 2:2–  Tu zanosi się na duże zmiany. Po Adamie Centkowskim, który odszedł do Hutnika, w klubie nie pojawiło się pięciu innych podsatwowych zawodników. Dodtakowo odeszło dwóch zdolnych juniorów: Damian Jakubik do Dolcanu Ząbki a Rafał Włodarczyk do Herthy Berlin.

PODOBNE WPISY