Sparingowa potyczka z młodą Koroną

BROŃ RADOM - KORONA KIELCE (ME)
Sobota godzina 11
Sztuczne boisko przy N9

Tradycyjnie w sobotnie przedpołudnie nasi piłkarze rozegrają kolejny mecz kontrolny. Tym razem Broń podejmie młody zespół Korony Kielce. Nasza kadra powoli zaczyna się kształtować.

Oba zespoły grały ze sobą w grudniu w Kielcach. Wówczas Broń wygrała 6:2. Było to w okresie roztrenowania, w którym kielczanie testowali kilku młodych graczy. Trudno przypuszczać, aby w sobotę padł podobny wynik.

W naszym zespole na kontuzję mięśnia dwugłowego narzeka Daniel Ciupiński i dopiero przed meczem okaże się czy zagra. Pozostali gracze są gotowi do gry.

Kadra drużyny praktycznie jest już zamknięta. Zespół zacznie się już zgrywać pod kątem wiosennych zmagań, których początek czeka nas 19 marca. Na pytanie czy będą jeszcze jakieś wzmocnienia w zespole, trener Artur Kupiec odpowiada z uśmiechem:

– Okres zimowy jest nieprzewidywalny. Nie planuję już testowania nowych graczy, ale jeszcze wszystko może się wydarzyć, więc pozostawiam w kadrze otwartą pewną furtkę. Być może ktoś nie załapie się w wyższej lidze, będzie pasował do naszej koncepcji, to wtedy jeszcze wzmocnimy drużynę.

Początek spotkania z „Młodą Koroną” o godziny 11.

PODOBNE WPISY