Sparingowa sobota pełna emocji

Broń Radom – Lublinianka Lublin
Sobota godz. 11
Broń Radom juniorzy starsi – Polonia Iłża
Sobota godz. 13
Broń 2000 Radom – Czwórka Radom (I liga kobiet)
Sobota godz. 15
Wszystkie mecze na boisku ze sztuczną nawierzchnią, przy ul. Narutowicza 9.

W sobotę kibiców Broni zachęcamy do przyjścia aż na trzy pojedynki. O godz. 11 kolejny mecz kontrolny zagrają seniorzy. Przeciwnikiem będzie trzecioligowa Lublinianka Lublin. Później z mocnym, czwarto ligowym rywalem z Iłzy zagrają nasi juniorzy. Zapraszamy również na godz. 15. Ekipa naszych trzynastolatków, zagra bądź co bądź z zespołęm pierwszej ligi.

Mecz nr 3
W zespole seniorskim nie zaszły duże zmiany w odróżnieniu od poprzedniego meczu sparingowego. Do drużyny powrócił Kacper Bargieł i prawdopodobnie zagra w tym pojedynku. Dla niektórych zawodników może to być ostatni mecz kontrolny i po nim mogą się nie załapać do kadry na nowy sezon.
– Z większością zawodników rozmawiałem, że mają u mnie czyste karty i zagrają w trzech meczach, aby przekonać mnie do siebie – mówi Konrad Główka.
Lublinianka Lublin to zasłużony klub. Starsi kibice zapewne pamiętają jak Broń rywalizowała z tym zespołem w trzeciej lidze. W jednym ze spotkań nasza drużyna wygrała 6:0, a dwa gole w swoim debiucie zdobył Jakub Bilke, wówczas niespełna 15-letni wychowanek.
Obecnie Lublinianka zajmuje dziewiątą lokatę trzeciej lidze lubelsko – podkarpackiej. Co ciekawe w środę przegrała 0:6 z Avią Świdnik z którą z kolei nasza Broń zremisowała 2:2.

Mocni juniorzy

Tak jak tydzień temu, tak i teraz część młodzieżowców, którzy nie zagrają w pierwszym meczu, wystąpią w pojedynku z czwartoligową Polonią Iłża. W sobotę młoda Broń pokonała Mazowsze Grójec, a teraz gra z Polonią. W ekipie gości wystąpi dobrze znany przy N9, Kameruńczyk Georghe Teboh. Cieszy na pewno fakt, że chłopcy z rocznika 94 i 95 cały czas podnoszą swoje umiejętności i czwarta liga nie jest im straszna.

Powalczą z paniami
Nietypowy pojedynek sparingowy czeka nas o godz. 15. Nasi chłopcy z rocznika 2000 zagrają z seniorkami Czwórki Radom, która gra drugi sezon na zapleczu żeńskiej ekstraklasy. Sami jesteśmy ciekawi tej konfrontacji. Smaczku dodaje obsada na ławkach trenerskich. Po jednej stronie Wojciech Pawłowski i Marcin Brodecki, a po drugiej Marcin Krzosek. Całą trójka to byli piłkarze naszego klubu.

PODOBNE WPISY