Sparingowa środa z Orłem

BROŃ RADOM - Orzeł Wierzbica
Środa godzina 17.30

W środę piłkarze Broni Radom mają rozegrać kolejny mecz kontrolny. Tym razem przeciwnikiem drużyny trenera Artura Kupca ma być czołowy zespół radomskiej klasy okręgowej, Orzeł Wierzbica. Pojedynek jak na razie stoi pod dużym znakiem zapytania.

Informacja z ostatniej chwili!!! Boisko jest odśnieżone i sparing z Orłem się odbędzie.


Sztuczne boisko MOSiR obecnie jest zaśnieżone, a traktor, który odśnieżał płytę uległ awarii. Być może zostanie naprawiony lub będzie ściągnięty podobny pojazd zastępczy i mecz się odbędzie. O tym poinformujemy jutro na naszej stronie.

Potyczka z Orłem zapowiada się równie emocjonująco co mecz z Piasecznem. Przypomnijmy, że w ostatnich miesiącach nasz zespół dwukrotnie rywalizował z ekipą trenera Józefa Antoniaka. Bardzo bolesna dla Broni była pucharowa porażka 1:3 w Wierzbicy. Już po zakończeniu sezonu oba zespoły rozegrały ze sobą mecz kontrolny i wówczas górą była Broń, która wygrała 5:3.

Orzeł w zimowych sparingach radzi sobie doskonale. Pokonał już naszych ligowych rywali, Mazowsze Grójec 3:1 i Pilicę Białobrzegi 2:1. W wierzbickich barwach gra kilku dobrze znanych nam zawodników jak Piotr Różański, Jacek Gogacz, Adrian Ziętek, czy Michał Kocon. Ciekawostką jest to, że dwaj ostatni formalnie są nadal zawodnikami naszego klubu.

PODOBNE WPISY