Sparingowo z Oskarem

Mecz towarzyski
BROŃ RADOM - OSKAR PRZYSUCHA
Środa, godz. 17.30
Piłkarze Broni Radom w środę rozegrają trzeci mecz towarzyski podczas zimowych przygotowań. Przeciwnikiem naszej drużyny będzie Oskar Przysucha, z którym jeszcze w czwartoligowych rozgrywkach było nam mocno pod górkę. W naszym zespole nie zagra Kamil czarnecki, a do składu wracają Przemysław Wicik i Dominik Leśniewski.

W ostatnich ligowych pojedynkach przysuski Oskar mocno dał się we znaki naszej drużynie. Na ogół katem Broni był…Przemysław Śliwiński, który kilkarazy trafiał do naszej siatki, a w środę zagra po drugiej stronie.
Dziś dotychczasowe mecze z Oskarem nie mają już najmniejszego znaczenia. Przysuszanie zajmują 4 lokatę w IV lidze i raczej nie mają szans na dogonienie Pogoni Grodzisk (11 pkt straty). Od niedawna trenerem Oskara jest Paweł Górak, dobrze znany szkoleniowiec choćby z czasów pojedynków Broni z Drogowcem Jedlińsk.

W naszym zespole nie zagra Kamil Czarnecki, który w sobotę doznał kontuzji stawu skokowego. Na szczęście uraz nie jest zbyt poważny, ale sztab szkoleniowy uznał, że napastnikowi potrzebny jest odpoczynek.
Do składu wracają Przemysław Wicik i Dominik Leśniewski. Zagra również Emil Możdżonek, którego sobotnia kontuzja nie okazała się poważna.

Wynik spotkania będzie można śledzić w środę od godz. 17.30 na naszym portalu

PODOBNE WPISY