Środa w Białej Piskiej

ZNICZ BIAŁA PISKA - BROŃ RADOM
Środa, godz. 17


Trzeci mecz w tym sezonie i trzeci wyjazdowy czeka naszą trzecioligową drużynę. Tym razem Broń jedzie do Białej Piskiej, niewielkiej miejscowości oddalonej o około 315 kilometrów od Radomia. Na to spotkanie nasz zespół wybiera się już we wtorek.

Znicz w poprzednim sezonie był jedną z rewelacji. Drużyna grała w grupie mistrzowskiej, gdzie zajęła szóste miejsce.
Ten sezon ekipa z powiatu piskiego zaczęła gorzej, bo w pojedynkach z beniaminkami ligi, Pilicą Białobrzegi (2:2) i Mamrami Giżycko (1:2), zdobyła zaledwie jeden punkt.

– Spotkają się dwa zespoły, które są podrażnione po ostatniej kolejce. Znicz przegrał derby, a my dość pechowo w samej końcówce straciliśmy gola z Lechią. Jedziemy dzień wcześniej, aby jak najlepiej przygotować się do meczu i odpocząć po podróży. Chcemy powalczyć, aby do domu nie wracac z pustymi rękami – zapowiada trener naszej drużyny, Artur Kupiec.

Ze Zniczem Biała Piska nasz zespół grał dotąd cztery razy i czterokrotnie przegrał. W poprzednim sezonie w Radomiu rywal wygrał 2:1, wcześniej w przerwanym pandemicznym sezonie było 3:2. Z kolei w sezonie 2018/19 Znicz wygrał u siebie 2:1, a w Radomiu Broń prowadziła 2:1…i przegrała 2:4. Do tej pory nie leżała nam ekipa Znicza, a kto oglądał dotychczasowe mecze mógł odnieść wrażenie, że Broń nie była słabsza, ale szczęście było po drugiej stronie. Może weszcie tym razem szczęście uśmiechnie się do naszej ekipy.

Nasza drużyna na to spotkanie wyjeżdża już we wtorek.
Cieszy fakt, że zespół jest w komplecie. Nikt nie narzeka na kontuzje, nie ma też kartek. Czy trener dokona zmian w porównaniu do poprzedniego spotkania? Okaże się zapewne na miejscu.

Dobra informacja dla kibiców jest taka, że mecz transmitować będzie bezpłatnie portal TVCOM Live. Link postaramy się udostępnić tuż przed meczem. Będziemy również relacjonować na żywo spotkanie na naszym portalu.

PODOBNE WPISY