Środa w Kozienicach

ENERGIA KOZIENICE - BROŃ RADOM
Mecz kontrolny - Środa, godz. 17
Piłkarze radomkiej Broni zagrają w środę z czołowym zespołem czwartej ligi, Energią Kozienice. Celem tego sparingu będzie zgranie poszczególnych formacji przed nowym sezonem.

Pod koniec czerwca, już po sezonie, Energia pokonała w Radomiu Broń 4:0. Nasz zespół wówczas złożony był w sporej mierze z testowanych zawodników z niższych ligi i graczy juniorskiego zespołu. Nie zmienia to faktu, że kozieniczanie pokazali się wówczas z bardzo dobrej strony i mają znakomity zespół. Przedsezonowe wyniki meczów sparingowych pozwalają sądzić, że Energia bęzie walczyć o awans do trzeciej ligi, czego temu klubowi serdecznie życzymy. Warto przypomnieć, że trenerem tej ekipy jest dobrze znany przy N9 – Paweł Potent, a w zespole występują byli zawodnicy Broni, Wojciech Kupiec i Daniel Ciupiński. Niewykluczone, że zagra tam też Piotr Budziński.

Broń wystąpi w najmocniejszym zestawieniu, chociaż ostatnio na lekkie urrazy narzekali Norbert Rdzanek i Mikołaj Skórnicki. Początek spotkania na stadionie w Kozienicach i godz. 17.

PODOBNE WPISY