Środa z Ceramiką

BROŃ RADOM - CERAMIKA OPOCZNO
Środa, godz. 19
Niemal w najmocnijszym składzie piłkarze Broni przystąpią w środowy wieczór do kolejnego meczu towarzyskiego. tym razem zagramy z Ceramiką Opoczno - 17 zespołem łódzkiej czwartej ligi. W naszej drużynie nadal z chorobą i przeziębieniem boryka się Michał Bojek, a pozostali są do dyspozycji trenera Dariusza Różańskiego.

Zima trwa w najlepsze i wszyscy powoli spoglądamy na termometry. Mróz wciąż trzyma. Runda wiosenna powinna ruszyć 4 marca, ale czy tak się stanie, tego na razie nie wiadomo. Póki co, naszym zawodnikom pozostało szlifowanie formy. Od poniedziałku normalnie z zespołem trenuje Wojciech Kupiec i wbrew pozorom nie jest on ostatnim zawodnikiem jaki dołączył do zespołu. Niewykluczone, że jeszcze pojawi się w kadrze zawodnik z opcji „last minute”.
– Roglądamy, się trener Różański czuwa – powiedział nam Marek Chudziński, kierownik zespołu.

Broń powoli już zwalnia tempo. Więcej w najbliższym czasie treningów będzie z piłkami, więcej będzie zajęć taktycznych, a w kolejnych sparingach zespół będzie się zgrywał.

Zmieniła się godzina sobotniego meczu towarzyskiego z Granatem Skarżysko Kamienna. Ten sparing rozegrany zostanie o godz. 11.