Środa z Granatem. Jest trochę problemów

BROŃ RADOM - GRANAT SKARŻYSKO KAMIENNA
środa godz. 17.30

Bez Mariusza Marczaka, Damiana Sałka, Norberta Wnukowskiego i Sebastiana Wichuckiego, zagrają w środę mecz kontrolny piłkarze Broni Radom. Przeciwnikiem będzie odwieczny ostatnio, sparingowy rywal, trzecioligowy Granat Skarżysko Kamienna.

Sporo problemów kadrowych ma ostatnio trener Tomasz Dziubiński. Budowa drużyny na rundę wiosenną na pewno nie przebiega tak jakby sobie tego szkoleniowiec życzył. Cały czas trwa szukanie nowych zawodników, którzy mogliby być wzmocnieniem zespołu, ale nie jest to łatwe w tym okresie. Do tego zaczyna się pojawiać coraz więcej kontuzji.

Problem z kolanem zgłosił Mariusz Marczak i wybiera się on do Warszawy na badania, aby przekonać się na ile jest to poważna kontuzja. Drobny zabieg chirurgiczny ma przejść Damian Sałek i będzie przez kilka dni wykluczony z gry. Do tego cały czas na kontuzję narzeka bramkarz Norbert Wnukowski, a pod dużym znakiem zapytania stoi w środę gra Sebastiana Wichuckiego.

Do rozpoczęcia ligi jest jeszcze ponad miesiąc i jest jeszcze za wcześnie, aby się martwić. Pozostaje nam trzymać kciuki za chłopaków i trenera.