Środa z Olimpią! Tylko 3 punkty!

BROŃ RADOM - OLIMPIA ZAMBRÓW
Środa godz. 18
Stadion ul. Narutowicza 9


Przed nami zaległe spotkanie 6 kolejki trzeciej ligi. Nasza Broń podejmuje Olimpię Zambrów. Mecz wówczas przełożono ze względu na ślub jednego z zawodników Olimpii. Obie drużyny mają chrapkę na trzy punkty, aby w zaległym spotkaniu podreperować konto. Nasza Broń mając w perspektywie mecze z czołówką tabeli, w środę musi maksymalnie powalczyć o wygraną! Punkty byłyby bardzo pomocne w osiągnęciu celu!

Olimpia Zambrów przed sezonem wskazywana była jako jeden z mocniejszych zespołów, jeden z kandydatów do awansu.
– Wiele drużyn chwali nas za bardzo dobrą grę, ale marne to pocieszenie, skoro nie punktujemy – mówił niedawno po jednym z meczów trener zambrowskiej drużyny Tomasz Kulhawik.
Dzisiejsze miejsce w tabeli jest trochę mylące. W ostatni weekend Olimpia przerwała fatalną passę, pozyskała też wcześniej doświadczonego obrońcę Chrobrego Głogów Marka Wasiluka i daje sygnał, że najgorsze czasy ma za sobą. Tacy zawodnicy jak Kamil Zalewski, Kamil jackiewicz, czy tez Michał Steć juz nie raz dali się we znaki Broni.

– Czeka nas trudny pojedynek. Wiemy, że Olimpia jest bardzo groźnym przeciwnikiem, ale mecz w Nowym Dworze pokazał, że można grać z zespołami z czołówki tabeli i wygrywac z każdym jeśli się walczy całe 90 minut i jest się skoncentrowanym przez cały czas. Musimy wystrzegać się takich błędów. Po piątkowej przegranej drzemie w nas sportowa złość i ja liczę, że to przełoży się na boisku – powiedział trener Dariusz Różański.

W naszym zespole wszyscy zawodnicy są do dyzpoycji trenera, nikt nie pauzuje za kartki. Niewykluczone, że trener zdecyuje się na jakies korekty, aby poprawić mankamenty w grze, które widoczne były w ostatnim meczu. Zapewne wyjściową jedenastkę poznamy dopiero przed samym meczem.

W ubiegłym sezonie z Olimpią Zambrów spotkaliśmy się dwukrotnie. W pierwszym jesiennym meczu w drmatycznych okolicznościach zremisowaliśmy 4:4, prowadząc 4:2…a mogliśmy przegrać 4:5 TO SPOTKANIE MOŻESZ OBEJRZEĆ TUTAJ
W rewanżu w Zambrowie po dobrej grze Broń zremisowała 1:1. TO SPOTANIE MOŻESZ OBEJRZEĆ TUTAJ

W środę przed meczem będzie można kupić klubowe pamiątki, szaliki, proporczyki, gadżety, długopisy i wiele innych drobiazgów! Zachęcamy!

OD GODZ. 17.30 NA NASZYM PORTALU BĘDZIEMY PROWADZIĆ TEKSTOWĄ RELACJĘ NA ŻYWO