Środowe sparingi Broni


       W środę swój kolejny sparing rozegrają przygotowujący się do sezonu trzecioligowcy Broni. Przeciwnikiem będzie Mazowsze Grójec- trzecia drużyna IV ligi w minionym sezonie. Mecz rozpocznie się o godz.17.30 na sztucznej nawierzchni MOSiR w Radomiu.
       Przed seniorami na boisko mają wybiec juniorzy młodsi ( rocznik 1995), którzy o godz.15.30 rozpoczną swój mecz z seniorami Strażaka Wielogóra.

         Dla drużyny seniorów mecz z Mazowszem będzie kolejnym, który pozwoli młodej drużynie na zgranie się i ćwiczenie rozwiązań taktycznych. Największym problemem jest obecnie zestawienie linii obrony. Niestety, sytuacja w klubie wskazuje, że trudno będzie się spodziewać nowych zawodników. Prawdopodobnie jutro w drużynie Broni znów zagra Piotr Nowosielski, najbliższy czas pokaże, czy będzie występował w meczach ligowych.
           Mazowsze Grójec do pewnego momentu rywalizowało z Orłem Wierzbica o awans do III ligi, ostatecznie zajęło trzecie miejsce, ale powtórzenie tego wyniku w najbliższym sezonie będzie trudne. Drużynę opuściło kilku zawodników- w tym bramkarz Mariusz Osiński, który w nowym sezonie będzie stał w bramce Ursusa Warszawa. Zespół z Grójca jak na razie jest uzupełniany jedynie juniorami. W minioną sobotę Mazowsze przegrało 0:4 z KP Piaseczno.
           Nieco wcześniej na boisko wybiegną nasi juniorzy młodsi, którzy zmierzą się ze Strażakiem Wielogóra- spadkowiczem z klasy A, który jeszcze sezon wcześniej walczył o ligę okręgową. To będzie kolejny test, który może pokazać wartość naszych juniorów- podobny do niedzielnego sparingu rocznika 1993 z IV- ligowym Wulkanem Zakrzew. Strażak będzie też 7 sierpnia rywalem juniorów Broni ( rocznik 1994) w Pucharze Polski.