Środowy sparing ze Spartakusem

BROŃ RADOM - SPARTAKUS DALESZYCE 1:2.
Bramki: Leśniewski 13-  Sot 4,?????  64
Broń: Młodzinski (33 Przytuła) - Jakubczyk, Sala, Kencel, Wieczorek - Leśniewski, Sałek, Sobolewski, Wicik, Więcek, Aziz oraz Bochniewski, Jedynak, Siwak, Góźdź, Dobosz, Węglicki, Bojek, Nogaj, Popiel, Nowosielski.

Pierwszej porażki podczas zimowych sparingów doznali nasi piłkarze. W środę nasi gracze zmierzyli się z trzecioligowym Spartakusem. Z powodu choroby dziś nie zagrali Kami Czarnecki i Arek Oziewicz.

FOTOGALERIA TUTAJ
Czytaj w rozwinięciu

W pierwszej połowie gra Broni mogła się podobać. Kilka składnych akcji i trochę nieskuteczności, bo już do przerwy Broń mogła prowadzić. Gola po rozegraniu rzutu wolnego już w 4 minucie zdobyli goście, ale odpowiedź Broni była bardzo szybka i po akcji Aziza i Dominika Leśniewskiego, ten ostatni wyrównał stan meczu.
Po przerwie trener Dariusz Różański dał więcej pograć młodym zawodnikom. Spartakus zagrał z kolei wyżej pressingiem, odważnie i nasza młoda defensywa jeszcze się gubiła. Brakowało doświadczenia i cwaniactwa. Druga bramka dla gości też padła dość niespodziewanie po rzucie wolnym. Nasz bramkarz trochę zasłonięty, nie zdążył zareagować i piłka wpadła do siatki.
Wyniki sparingów to już sprawa drugorzędna. Ważne, aby z popełnionych błędów wyciągnąć lekcje.

Wkrótce kilka fotek i wideo z meczu