Środowy wieczór ze Stalówką

BROŃ RADOM - STAL STALOWA WOLA
ŚRODA godz. 17.30
Boisko ze sztuczną nawierzchnią przy ul. Narutowicza 9

Czwarte miejsce ze stratą zaledwie dwóch punktów do lidera zajmuje w tabeli drugiej ligi "Stalówka". Dla naszej drużyny będzie to więc solidny przeciwnik i atrakcyjny sparingowy rywal. Co ciekawe równo rok temu 21 lutego Broń wygrała ze Stalą 1:0. Wcześniej, jeszcze za kadencji trenera Artura Kupca udało się wygrać z tym zespołem 4:2. Szkoda, że to tylko sparing i za to punktów nie dopisują. Niemniej środowa potyczka zapowiada się ciekawie. 

Dla Broni jest to już ósmy mecz kontrolny tej zimy. Zarazem jest to już ostatni mecz w środę. Trener Tomasz Dziubiński powoli redukuje już bieg i zespół z czasem zwalniać będzie tempo. Po serii bardzo ciężkich morderczych treningów, przyjdzie czas na więcej zajęć z piłkami, więcej treningów strzeleckich, zespół dostanie trochę świeżości. Forma ma być w marcu, więc jak to będzie, to się wszystko okaże.

Tak jak już informowaliśmy, w środowym meczu sparingowym zabraknie jedynie Mikołaja Skórnickiego. Sam zawodnik ma prawo trochę żałować, bo w 2001 roku odchodził z Broni, właśnie do „Stalówki”. W środę nie zagra przeciw swojej dawnej drużynie. Reszta zawodników jest gotowa i raczej powinni wystąpić.

PODOBNE WPISY