Superturniej rocznika 2007

Doskonały turniej rocznika 2007 i młodsi zorganizowali trenerzy Marek Zakrzewski i Wojciech Banaczek z rodzicami. Wyniki nie miały żadnego znaczenia, zabawa była przednia a uśmiech z twarzy przez kilka godzin grania był ciągle widoczny. Tutaj można zobaczyć zdjęcia z turnieju: www.facebook.com/bron.radom.7

Wspaniałe zespoły, wspaniali Kibice, zacięta walka, cudowny doping, szczytny cel imprezy : popularyzacja piłki nożnej wśród dzieci i młodzieży w myśl maksymy „mały sport, wielka radość”, propagowanie idei „wychowania dzieci przez sport” Tak wyglądał Halowy Turniej Piłki Nożnej zorganizowany przez BROŃ RADOM 2007 w minioną sobotę.

Pierwsze miejsce wywalczyli piłkarze Korony Kielce,2.miejsce Broń II Radom,3. miejsce Junior I Radom,4.miejsce Broń II Radom, 5.miejsce Star Starachowice, 6.miejsce Junior II Radom,7.miejsce Energia Kozienice. Najlepszym piłkarzem został Kuzera z Korony Kielce, Królem strzelców został Buczkowski także z Korony Kielce, Najlepszym bramkarzem został Potrzebowski z Juniora Radom.