Surowa lekcja z Nadarzynem

BROŃ RADOM - GLKS Nadarzyn 0:3 (0:1).

Jankowski 1, 49, Suchecki 79

Broń: Młodziński - Zieliński, Kośmicki, W. Kupiec (81 Kościelniak), Boguś - Grymuła (70 Cieślik), Cichawa, Dziubiński, Cichoń - Ciupiński (81 Drachal), P. Kocon (62 Chudziński).

1′ już w 40 sekundzie prostopadłe podanie do Karola Jankowskiego, który nie zmarnował sytuacji sam na sam z Młodzinskim

20′ pojedynek jest bardzo wyrównany, ale brakuje podbramkowych sytuacji z obu stron

27′ Broń jak na razie nie potrafi znaleźć sposobu na dobrze grającą defensywę z Nadarzyna

35′ sporo szczęscia mieli nasi piłkarze. Napastnik gości z 3 metrów po dośrodkowaniu przestrzelił z 3 metrów nad poprzeczką

41′ rzut wolny dla Broni z 20 metrów. Strzela Daniel Ciupiński, ale piłka przechodzi obok słupka

PRZERWA

46′ Początek 2 połowy. Broń na razie bez zmian w składzie.

48′ najgroźniajsza akcja Broni. Po dośrodkowaniu na 7 metr. Paweł Kocon nie trafia w piłkę, a dobitka Dziubińskiego przeszła nad poprzeczką

49′ strata w środku pola i Karol Jankowski strzela technicznie do bramki 15 metrow

66′ gra się tak jak pozwala rywal, a piłkarze z Nadarzyna nie pozwalają naszym graczom rozwinąć skrzydeł

71′ po rzucie rożnym Kośmicki strzela głową obok słupka

76′ strzał Zielińskiego, ale niezbyt precyzyjnie i obok spojenia

78′ wreszcie dobra akcja Broni. Dośrodkowanie Cichonia kończy strzałem głową Kośmicki, ale bramkarz Nadarzyna cudem Broni

79′ szybka odpowiedź gości, Suchecki przeprowadził indywidualną akcję i bez problemu w sytuacji sam na sam pokonał Młodzińskiego

85′ jak na razie goście udzielają naszym graczom surowej lekcji

86′ słupek ratuje nas przed stratą kolejnej bramki