Świąteczny mecz oldbojów!

W piątkowy wieczór już po raz kolejny spotkali się oldboje Broni Radom, aby przed świętami pograć razem w piłkę, spotkać się powspominać stare czasy i złożyć sobie świąteczne życzenia. Padło osiem bramek, ale wynik nie był w tym spotkaniu sprawą najważniejszą.
Niebiescy - Biali 4:4

ZOBACZ ZDJĘCIA TUTAJ
Niebiescy: Paweł Lewandowski, Radosław Senator, Krzysztof Przydatek, Robert Wicik, Artur Dryglewski, Michał Kucharski, Daniel Grymuła, Marek Zakrzewski, Marcin Trojanowski,Ryszard Pastuszka, Wojciech Banaczek.
Biali: Marcin Głogowski, Marcin Krzosek, Michał Bochniak, Jacek Gogacz, Hubert Marzec, Jakub Jackowski, Mariusz Nowak, Mariusz Lis, Krzysztof Banaszkiewicz, Piotr Cichawa, Mikołaj Skórnicki.
Więcej w rozwinięciu...

Chętnych do grania było ponad 20 oldbojów, ale pojawili się też inni byli zawodnicy naszego klubu w tym między innymi Stanisław Bilski, Tomasz Niewiadomski, Robert Stępniewski, czy obecny trener zespołu seniorów, Dariusz Różański. Trzeba zaznaczyć, że kilku zawodników wciąż jeszcze gra w klubach ligi okręgowej, a niektórzy przygodę z piłką zakończyli niedawno, dlatego ten poziom meczu oldbojów był bardzo dobry. Nie mogło również zabraknąć Ryszarda Pastuszki, który jest z nami co rok, a niebawem kończy 70 lat i wciąż czuje się bardzo dobrze!

Oldboje naszej Broni mieli czas, aby pograć w piłkę, spotkać się, powspominać stare dobre czasy. Złożyli sobie świąteczne życzenia, udali się też na wspólną kolację. Trzeba mieć nadzieję, że kolejne pokolenia zawodników naszego klubu dołączą do tego grona!