RADOMSKA LIGA MŁODZIKÓW 2003
POLONIA IŁŻA - BROŃ 2004 RADOM 2:3 (2:0).
Bramki: Wiechecki, Piotrowski, Woźniak.

Broń 2004: Chebdowski, Snopek - Wiechecki, Amrozik, Siwak, Stępień, Kozera, Piotrowski, Fituch, Sowa, Mąkosa, Gapczyński, Korczak, Woźniak.

Piłkarze Broni rozegrali awansem mecz ligowy z rywalami o rok starszymi od siebie. Szersza relacja w rozwinięciu.

Broniarze zagrali dzisiaj awansem mecz IV kolejki II radomskiej ligi młodzików z iłżecką Polonia i po dwóch bardzo różnych połowach pokonali gospodarzy 3-2 mimo że do przerwy przegrywali 2-0. Bramki w tym meczu dla Broni strzelali Kuba Wiechecki, Bartek Woźniak i Bartek Piotrowski.
O pierwszej połowie tego meczu młodzi piłkarze Broni chcieli by jak najszybciej zapomnieć. Bardzo ospali, bez walki, bez ambicji i z dwoma bramkami do tyłu. Masa indywidualnych, nieudanych akcji, bardzo dużo strat piłki i bez jakiejkolwiek sytuacji bramkowej. Fatalnie to wszystko wyglądało.
Natomiast druga połowa to była Broń jaką z wielką przyjemnością się oglądało. Szybkie wymiany podań, wreszcie jakieś strzały na bramkę Polonii i trzy strzelone gole. To była całkowita dominacja Broniarzy. Bramki Kuby Wiecheckiego, Bartka Woźniaka po pięknym strzale z dystansu i Bartka Piotrowskiego w ostatniej minucie meczu tylko udokumentowały naszą wielką przewagę. Bramek mogło paść zdecydowanie więcej ale należy cieszyć się z tego że Broń odwróciła losy tego meczu i jak najbardziej zasłużenie trzy punkty pojechały do Radomia.