Świetne zakończenie rundy!

Broń Radom - KS Kutno 4:1
Bramki: Bartosiak 18, Goljasz 40, Kumoch 62, Głowacki 68 - Kacela 90+2
Broń: Kosiorek - Zborowski, Wrześniewski, Kośmicki, Olszewski, Bartosiak (78. Grudzień), Kumoch, Poręba (78. Danzel), Głowacki (84. Michalski), Kielak, Goljasz (75. Ambrozik).

Znakomity mecz, doskonały wynik i rewelacyjne zakończenie ligowego grania w tym roku! Brawo Broń, brawo drużyna!
Wkrótce zdjęcia!
Więcej w rozwinięciu

To nie był łatwy mecz, jak wskazywałby wynik. Kutno przyjechało na Broń mocno osłabione. W naszym zespole brakowało Eliana Hernandeza, Matheusa Diasa, a także Roberta Kowalczyka, który już wcześniej pożegnał się z klubem.
Padający deszcz trochę komplikował grę obu drużynom. Goście walczyli, za co chwalił swoją drużyne trener Dominik Tomczak. Broń była zespołem skuteczniejszym. Cieszą na pewno bardzo ładne, przemyślane i wypracowane bramki. Pierwsza to idealne podanie Michała Kielaka do Tomka Bartosiaka i techniczny lob nad bramkarzem. Drugi gol to kapitalnie rozegrany rzut rożny. To o czym wspominaliśmy po meczu z Ursusem, że stałe fragmenty nie istanieją w naszym zespole, tak w meczu z Sokołem i Kutnem udało się po karnym, wolnym i rożnym zdobyć trzy bramki. Piękną bramkę zdobył równiez Kamil Kumoch, który perfekcyjnie uderzył nad bramkarzem. Czwarty gol to już efekt błędów rywala  zamieszania w polu karnym.
Nasza Broń wygrała zasłużenie i w dobrych humorach kończymy ligowe granie. Przed nami jeszcze dwa sparingi, testy zawodników, pierwsze kadrowe decyzje, ale o tym będziemy pisać przez całą zimę.
W najbliższych dniach pojawi się na naszej stronie podsumowanie rundy. Będzie również obszerny wywiad wideo z trenerem Tomaszem Jasikiem.
Warto przypomnieć, że sponsorem meczu była firma Moto Service 24 Andrzeja Chojnackiego z Jedlińska.

PODOBNE WPISY